Genel

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız ?

Soru: Benim ve eşimin üzerinde son zamanlarda garip haller var. Eşim son iki gündür 3. bardağı kırdı. Adeta vücudunun kontrolü kendinden gitti. Bende de aynı durum var. Üzerimdeki haller nedeniyle birkaç gündür arabayı kullanmıyorum, kaza yaparım diye.

İki kişide de gariplik olursa bunda bir şey var derim. Bize büyü yapıldığını düşünüyorum. Nazar da olabilir. Bize büyü yapan her kimse, bunu öğrenmek mümkün müdür ? Büyü yapan kim olduğunu nasıl anlaşılır?

Cevap: Büyü ilmi günümüzde nadir kişilerin bildiği fakat daha fazla şarlatanın üzerinden para kazandığı bir sektördür. Siz şimdi bir medyum veya hocaya gidip “biz de büyü var mı?” diye soracak olsanız, hemen “size büyü yapılmış” deyip belki de masum kişilerin üzerine suç atacaklardır.

Büyü denilen hadise gerçektir. İnsanları büyü yoluyla etkilemek mümkündür. Fakat çok yaygın bir uygulama değildir. O yüzden size büyü yapılmama ihtimalini de düşününüz.

Öte yandan size büyü yapıldı ise büyü yapanın kim olduğunu anlamak mümkün ise de bunu tespit etmek sıradan üfürükçü hocaların, medyumların yapabileceği bir iş değildir.

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız ?

Büyü işlemi insanların idrak edemeyeceği bir enerji sisteminin harekete geçirilerek insan ve hayvanları etkilemeye yönelik bir işlemdir.

En çok karı-kocanın arasını açmak veya aralarını bulmak için yapılmaktadır. Başka maksatlar ile de yapılabilmekle birlikte, taleplerin çoğunluğu bu yönde olduğu için genellikle büyüler ailevi ilişkileri manipüle etmek için yapılmaktadır.

Sanıldığı gibi büyünün akı veya karası bulunmamaktadır. Büyü bir enerji sisteminin harekete geçirilmesi olup ne amaçla yapılırsa yapılsın GÜNAHTIR.

Büyü etki mekanizması nasıl işler ?

Allah (cc) izin vermeseydi, insanlar büyü yapmayı ne bilirler, ne de yapabilirlerdi. Dünya bir imtihan mekanı ve de insanların yaşadığı olayların her birisi bir imtihan olduğu için Allah (cc) Harut ve Marut adlı melekler vasıtasıyla günah hükmünde olan büyünün insanlar arasında bilinmesini sağlamıştır.

İçinde bulunduğumuz alemdeki maddelerin ancak yaklaşık yüzde 4,5’unu tespit edebilmekte, ısı ve ışık kaynaklarının frekanslarının yüzde 1’ini algılayabilmektedir.

Geri kalanı bizler için bir bilinmezlikler alemidir. Fakat bir şeyi tanımlayamamak onun olmadığı manasına gelmez.

Büyü işlemi fiziksel olarak erişim sağlayamadığımız, bilgi sahip olamadığımız bir enerji platformuna erişim ve yönlendirme yapmayı sağlayan bir işlemdir. Bunun açıklaması fizik kanunları ile yapılamamaktadır.

Çünkü fizik kanunları sadece tespit edebildiğimiz, ölçebildiğimiz, duyu organlarımızla veya cihazlarla algılayabildiğimiz şeyleri kapsar. İnsanların sınırlarının ötesi için fizik kanunları geçerli değildir.

Büyü işlemi uygulandığında fizik ötesi-metafizik enerjinin yönlendirmesi yapılmaktadır. Aynı x-ray ışınlarının insan bedeninden geçmesi gibi bir kişiye büyü yapıldığı vakit o kişinin bedenine tanımlanamayan enerji formları gönderilmekte ve o kişi fiziksel ve ruhsal olarak bundan etkilenmektedir.

Büyüden en fazla etkilenen organımız beynimiz olup bu organdaki biyo enerji yükü oldukça fazladır. Büyü ile beyindeki biyo enerji dengesine müdahale ederek hormon salgılayan bezlerin ve diğer bir çok hayati organın çalışma düzeni değiştirilebilmektedir.

Örneğin bir kişinin erkeklik kuvvetinin kaybolması isteniyorsa hipofiz bezi karanlık enerji ile baskılanmakta ve erkeklik hormonlarının üretilmesi engellenerek cinsel soğukluk meydana getirilmektedir.

Ya da bir kişiyi diğerine aşık etmek, bağlamak isteniyor ise iki kişinin birlikte olduğu zamanlarda bağlılık hormonu oksitosin, aşk-mutluluk hormonu serotonin, ödül hormonu dopamin seviyeleri manipüle edilerek  iki kişi arasında suni olarak aşk-bağlanma sağlanmaktadır.

Büyü yapılması için öncelikle karanlık enerji kapılarının açılmasını ve enerjinin sevk edilmesini sağlayan tılsımlara ve büyü yapılacak kişilere ait bazı materyallere ihtiyaç vardır.

Bu sürece cinlerin vasıta kılınması da yaygındır. Çünkü bu konuda cinlere ait insanlarda olmayan ekstra özelliklerden yararlanmak büyü yapımında kolaylık sağlamaktadır.

Bu sebeple büyü işiyle uğraşan kişilerin çoğunlukla “mahdum” adı verilen cin dostları da bulunmaktadır. Hatta büyü ilmini bilmeyip, sadece dostluk kurduğu cinler sayesinde sanki büyü yapmış gibi müşterilerinin gözlerini boyayan medyumlar da bulunmaktadır.

Medyumlar hesabına çalışan ve onlara hizmet eden cinlere “mahdum” adı verilmekte olup mahdumlar ile medyumlar arasında karşılıklı çıkar ilişkisi mevcuttur. Medyumlar mahdumları nasıl memnun edeceğini bilirler, mahdumlar da bunun karşılığında medyumun bir takım isteklerini yerine getirirler.

Size bir büyü yapıldı ise gittiğiniz bir medyum, mahdumu veya mahdumları sayesinde sizin üzerinizde büyü var mı, varsa kim yaptı bunu öğrenme imkanına sahiptir.

Bununla birlikte piyasadaki medyum geçinenlerin çoğu sahtekardır. Ne büyüden anlarlar, ne de cinlerle irtibatları vardır. Onlara gittiğiniz zaman sizi memnun edecek laflarla paranızı çarparlar.

Diyelim ki gerçek bir medyuma gittiniz. Gerçek bir medyum size kimin büyü yaptığını mahdumları vasıtasıyla söyleyebilecek potansiyele sahiptir. Fakat sorun şu ki büyü ve cin işleri ile meşgul olan kişiler kalbi şeytanlaşmış kişilerdir, bu yüzden bile bile size yalan söyleyebilirler.

Hatta size büyü yapılmamış ise size mahdumlarını musallat ederek daimi olarak sizi ağına düşürebilirler. Bu yüzden gerçek medyumlar, sahtekarlardan daha tehlikelidir.

Medyuma gitmeden büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız ?

Size büyü yapıldı ise büyü yapan kişi kendisi itiraf etmedikçe kimin yaptığını bilmeniz imkansıza yakındır. Fakat bazı ip uçları sizlere fikir verecektir.

Mesela; size büyü yapıldığını aynı üslup ve tavır ile çevrenizdeki insanlara anlatın. Anlattıklarınızla aşırı ilgilenen, abartılı tepki veren veya tam tersine ilgisiz kalmayı seçenleri not eden.

Çoğunlukla bunu yaptığınızda büyüyü yapanı tahmin edersiniz. Çünkü büyü yaptıran kişinin tepkileri normalden farklı olacaktır.

İkinci olarak üzerinizdeki etkiler hangi zamanlar artıyor, hangi zamanlar azalıyor bunlara dikkat edin. Eğer falanca kişiyle iletişim kurduktan sonra etkiler artıyor ise şüpheler o kişi üzerinde yoğunlaşır.

İnsana büyü en yakınları tarafından yapılır. Karşılıklı sohbetler esnasında büyü mevzuu geçince gözünü sizden kaçıran veya abartılı tepkiler veren kişilere dikkat edin.

Dünya üzerinde büyü işlemi çok yaygın değildir. Fakat büyüden şikayet edenler daha yaygındır. Size büyü yapılmamış olabilir. Üzerinizde nazar olması da muhtemeldir.

Nazar bilerek veya bilmeyerek bir kişinin sizin biyo enerji dengenizi bozmasıdır. Genelde kıskançlık nazara neden olur ama size karşı özenme, sevgi, nefret gibi duyguları yoğun yaşayan birinin bedeninden sıçrayan biyo enerji size zarar vermiş, nazar değmiş olabilir.

Büyüden nazardan nasıl kurtulunur ?

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız  meselesi üzerinde durmamanızı öneririm. Bu konuda kesin bilgiye ulaşmanız zordur. Yanlış kişi veya kişileri zan altında bırakmanız muhtemeldir. Bunu öğrenmek için sakın hoca, medyum türü kişilere gitmeyin, onlar şeytani insanlardır, başınızı derde sokabilirler.

Bunun yerine Kuran’ı Kerim’de yer alan son iki sureyi yani Felak ve Nas surelerini okuyunuz. Üzerinizde nazar veya büyü var ise zamanla etkisi azalacak ve kaybolacaktır.

 

İLGİLİ YAZI: Bende büyü var mı testi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu