Finans

Maxipuan Kullanma

Maximum Card; İş Bankası’na ait olan bir kredi kartı. İş Bankası hesap açan müşterilerine, talepleri doğrultusunda Maximum Card çeşitlerini sunuyor ve sağlıyor. Bu kredi kartı ile alışveriş yapıldığında belirli bir puan toplanıyor. Üye olmayan yerlerde yapılan harcamalarda her kullanımda 100 TL lik alışverişler ile 1 kuruş Maxipuan birikimi oluyor. Ancak üye iş yerlerinde bu harcamaları yaparsınız her 100 TL için 1 TL olacak şekilde puan kazanma şansınız olur. Maximum Card ile anlaşması olan yerler üye iş yeri olarak adlandırılıyor. Bu yerlerde ilgili kredi kartını kullanarak sizler de Maxipuan kullanabilirsiniz. Peki maxipuan nerede kullanılır diye merak ediyorsanız, yazımıza göz atmayı unutmayın.

Maxipuan Kullanılan Yerler

Maxipuan kullanılan yerler her işyeridir diyebiliriz. Ancak Maxipuandan 1 kuruş değil de her 100 TL ye 1 TL olarak kazandıran yerler ise üyelik gerektiren iş yerleridir. Bunlar her sektörde bulunmaktadır. Bu alanlarda kredi kartına harcama yaptığınızda Maxipuan topladığınız gibi aynı zamanda toplamış olduğunuz bu maxipuanları harcamanız da mümkün olur. Carrefour, Şok ve Migros başta olmak üzere bu marketlerde Maxipuan kullanımı bulunmaktadır.

Maxipuan Kullanılan Siteler

Gittigidiyor, N11, Trendyol ve Hepsiburada gibi büyük e-ticaret sitelerinde Maxipuan kullanımı yapılmaktadır. Kitapseç sitesinden ve PTT AVM sitesinden maxipuanları kullanabilirsiniz. Biletix’ ten maxipuanlarınız ile bilet satın alabilirsiniz. Maxipuan kullanılan siteler gün geçtikçe artmakta ve Maximum Card kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

Bu makale de size yardımcı olabilir => Kredi kartını nakite çevirme

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu