Sağlık

E Nabız Birincil Telefon Numarası Değiştirme

E-Nabız 2015 tarihinde kurulan bir uygulamadır. E-Nabız sağlık kuruluşlarında toplanan verileri vatandaşların ya da sağlık personelinin internet ve mobil cihazlar üzerinden kolayca erişebilecekleri bir uygulamadır. E-Nabız sisteminde birçok menü bulunmaktadır. Bu menülerden birisi de E-Nabız birincil telefon numarasıdır.

Birincil Telefon Numarası Ne Demek?

E-Nabız sistemine üye olurken telefon numarası, e-posta, boy, kilo, yaş, cinsiyet, medeni durum ve alerjiler gibi birçok bilgi istenir. İstenilen bu bilgiler acil durumlarda ya da yapılan güncellemelerin kişilere ulaşması için kullanılır. E-Nabız sisteminde bulunan birincil telefon numarası şahsi (kişilerin kendi cep telefonları ya da vasilerinin cep telefonu) olmalıdır. Birincil telefon numarası kişilere acil durumlarda ulaşabilmeyi sağlar.

E-Nabız Birincil Telefon Numarası Değiştirme

E-Nabız sistemine yapılan güncellemeler ile birçok işlem mobil de yapılmaktadır. Mobil işlemleri için öncelikle telefon numarası siteme kayıt edilmelidir. Telefon numarası ekleme ya da değiştirme işlemi aşağıda listelenmiştir. Bu işlemler sırasıyla; E-Nabız birincil telefon numarası değiştirme işlemi için ilk olarak E-Nabız sistemine giriş yapılır. Açılan sayfada profil düzenleme kısmına tıklanır. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizin bulunduğu menüden cep telefonu numarası değiştirilebilir. E nabız birincil telefon numarası değiştirme işleminin ardından menünün en alt kısmında bulunan değişiklikleri kaydet butonunu basılır. Böylece telefon numarasını değiştirme işlemi tamamlanmış olur.

Bu makalemizde e nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir onu göstermek için yazılmıştır. Sizler için faydalı olacağını düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu