Finans

Seyyar Ne Satabilirim

Seyyar satıcı olarak ne satabilirim diye araştırma yaptığınızda karşınıza birçok seçene çıkabilir. Ancak bu seçeneklerin de gerçekçi olması gerekir. Ekonomik kriz insanları çoğu zaman ticarete yönlendirir. Özellikle ekiş olarak ya da işsiz insanların yaptığı en kolay çalışma yöntemi seyyar satıcılıktır. Burada bir yere bağlı olmadan kendi işinizin patronu olursunuz. Kendiniz istediğiniz aman dilimlerinde çalışma saati belirlersiniz. Hal böyle olunca da seyyar ne satabilirim diye merak edebilirsiniz.

Pazarda Ne Satabilirim

Seyyar satıcı olarak öncelikli olarak seyyar kolay taşınabilir bir tezgah olmalıdır. seyyar arabalar da satın alabilirsiniz. Ancak seyyar araba dahi olsa ilk etap için maliyetli gelebilir. Seyyar satıcılar pazarda satış yapmayı uygun görür. Pazarda seyyar satıcılık yapmak için belediyeye herhangi bir kira ödemek durumunda değilsiniz. Çünkü oradan geçiyorsunuz. Pazardan yer satın almak durumunda kalmazsınız. Hem Pazar kalabalığından yararlanır hem de pazarın içine girmeden dışarıda seyyar satıcılı yapabilirsiniz. Pazarda ne satabilirim diyorsanız, bunu kendi bütçenize göre belirlemenizde fayda vardır.

Seyyar olarak genellikle simit ya da meyve, sebze satmak, pazarcılığın gerekliliğinden oluyor. Ancak gıda satmak istemeyenler için de çorap, iç çamaşırı gibi ürün satışlarını yapmak sizi iade zahmetinden kurtaracak unsurlardandır. Çünkü hem iade kabul edilmez hem de gıda ürünleri gibi hemen bozulma tehlikesi yoktur. Toptan alıp, dilediğiniz boş vakitlerde satabilme imkanı sunar.

Bir önceki yazımızda sizler için alışverişler kullanılan maxipuan kullanılan yerler makalesi derledik faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu