Finans

İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz

İsimden numara sorgulama ücretsiz olarak yapılabilir bir uygulamadır. Bu sayede her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, kendisini arayan vatandaşın numarasını öğrenebilir. Ayrıca isim yazarak da üzerine kaç adet numara var bunlara da ulaşabilir. Genellikle isimden numara sorgulama işlemi yasal olarak işlem görmüyor. Ancak buna karşın en çok kullanılan uygulamalar ve internet siteleri de bunlardan oluşuyor. Yeni adresle, güncellemeler ile birlikte isimden numara sorgulama her vatandaşlın küçük bir uygulama sonrasında temin edebileceği bir durum haline geldi.

Sorgulapp İsimden Numara Sorgulama

Sorgulapp isimden numara sorgulama kullanıcıların çok işine yarayan bir durum oluyor. Ancak zaman zaman erişim engeli oluşmasıyla birlikte ne yazık ki vatandaşlar bu siteyi ve uygulamayı kullanamıyor. Ancak kısmi olarak açıldığı zaman kullanılabiliyor. Bu nedenle isimden numara sorgulama yapabilmek aslında mümkün görünüyor. Aynı zamanda sadece isim yazıp numarayı bulmanın dışında tam tersi işlem de yapılabiliyor. Elinizde kime ait olduğunu bilmediğiniz telefon numaraları bulunuyor ise bunları sorgulayabiliyorsunuz. Hat sahibinin isimleri de görünüyor. Bu tür uygulamalar ile birlikte hiçbir şeyin gizli kalmadığını bilmek oldukça etkileyici bir durum. Güvenilirlik bu anlamda önemli olabiliyor.

Sizler de bir iş bankası müşterisiyseniz bir önceki makalemizin sizlere fayda sağlayacağını düşünüyorum. İş Bankası Telefon Güncelleme

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu