Genel

Ego Kart Bakiye Sorgulama

EGO Ankara’daki toplu ulaşım firmasıdır. Ankara’da otobüse binmek için Ankarakart sahibi olmak ve bu karta para yüklemek gerekmektedir. Kartın içindeki paranın bitmesi durumunda yolda kalmamak için düzenli olarak kontrol etmek gerekmektedir. Peki EGO bakiye sorgulama nasıl yapılır?

EGO Kart Bakiye Sorgulama

EGO (Ankarakart) kartınızdaki bakiyeyi sorgulamanın en kolay yolu EGO Cepte uygulamasıdır. Uygulamayı indirip açtıktan sonra;

  • Aşağıdaki menüde üçüncü sırada bulunana “Ankarakart” butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfaya 16 haneli kart numaranızı giriniz.
  • Kart numaranızı girdikten sonra sağ üst köşede bulunan “kalan bakiye” kısmında kart bakiyeniz görünecektir.

EGO Kart Bakiye Sorgulama SMS

EGO kartınızdaki bakiyeyi sorgulamanın bir diğer yolu da SMS atmaktır. Kartınızın son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911 numaralı hatta SMS göndererek kart bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu numaraya tüm operatörler mesaj atabilirsiniz. Kalan bakiyeniz yine SMS olarak bildirilecektir.

EGO Bakiye Sorgulama Telefon

Telefonunuz üzerinden EGO kartınızda kalan bakiyeyi sorgulamak için mobil uygulamayı kullanabilir veya SMS yöntemi ile öğrenebilirsiniz. Telefonunuz üzerinden iki seçenek ile de sorgulama yapabilirsiniz.

İş bankası müşterileri için iş bankası telefon numarası güncelleme makaleniz de yayındadır. Sizler de telefon güncellemesi için bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu