Sağlık

E Nabız Telefon Numarası Silme

E nabız sağlık sisteminde kayıtlı telefon numaranızı silmek ve değiştirmek için ne yapmalısınız? Bu yazımızda hangi işlemleri yaparak telefon numaranızı e nabız sisteminden nasıl silebileceğiniz açıklayacağız.

Son zamanlarda herkesi sık sık kullandığı e nabız sisteminde telefon numaranız kayıtlı olduğunda tüm sağlık işlemleriniz ile ilgili bilgilendirme mesajları telefonunuz gönderilmektedir. Tüm sağlık kontrolleriniz, aşı takviminiz, kullandığınız ilaçları ve reçetelerinizi sistemden takip edebilirsiniz. Yeni muayene randevusu oluşturup, aile hekiminizi öğrenebilirsiniz. Bu yüzden telefon numarasının doğru olması çok önemlidir.

Sistemde kayıtlı telefon numaranızı silebilmek için öncelikle sisteme giriş yapılmalıdır. Sistemin ana sayfasında görüntülenen menülerden hesap bilgileri ve erişim ayarları kısmı seçilip açılmalıdır. Cep telefonu sekmesi tıklanarak silinmek istenen numara ekrandan seçilip silinmelidir. İstenirse yeni bir telefon numarası da bu ekrandan eklenebilir. En son olarak sayfanın en altında bulunan kaydet butonu tıklanarak işlem tamamlanacaktır.

Aile hekimi yeşil reçete yazabilir mi

Son gelen güncellemelerle e nabız ekranlarında işlem yapmak oldukça kolaylaşmıştır. İster cep telefonu ister tablet ya da dizüstü bilgisayarlardan bu ekranlara ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu