Otomobil

Alfa Romeo 75 Nasıl Bir Araba

Alfa Romeo 75 Alfa Romeo tarafından 1985-1992 yılları arasında üretilmiştir. Alfa Romeo 75 nasıl bir araba, alınır mı konusu oldukça tartışılmıştır. Kara şanjman olarak tabir edilen vites kutusuna sahip. Herkesin zorluk çekmeden ulaşabileceği bütçeye sahip olsa da kullanıcıların yorumlarına göre vitesi kullanmak güç istiyor. Klasik severler için iyi bir tercihtir olan Alfa Romeo 75 önden motorlu, arkadan itişli 4 kapıya sahip sedan gövdeye sahiptir.

Zamanın lüks araba sınıfına giren bu modelin yedek parçaları bulunmakta zorluk yaşanıyor ve kullanıcı yorumlarına göre pahalı bulunuyor. Yakıt tasarrufunun kullanışlı olduğu da düşünülmektedir. Zamanının en güçlü otomobillerinden bu model tam olarak 150 beygir gücüne sahip olup 24 yıl öncesinde tüm dünyanın satın almak için sıraya dizildiği bir otomobil türüdür.

Alfa Romeo 75 arabaları fiyat olarak 55.000 TL‘lik Romeolar da var 350.000 TL’lik Romeolar da var bu yüzden arabanın temizliğine eskiliğine göre değişmektedir. Net bir ortalama fiyatları yoktur.

BMW 5 serisi nasıl bir araba alınabilir mi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu