Genel

MHRS Gnl Hata Kodları Açıklamaları

MHRS gnl 1004 hatası, MHRS gnl 1100, MHRS gnl 1005 hatası, MHRS gnl 1000 hatası ve MHRS gnl 1012 hatasını sizlere göstereceğiz. MHRS sistemi sizin hekiminizden randevu almanız üzerine kurulu olan bir sistemdir. Bu özelliği ile tüm sağlık kuruluşlarından tek bir tık ile randevu alabiliyor olmanız kolay olur. Sağlık sistemini iyileştiren çalışmalar içerisinde yerini alır. Bu özelliği ile birlikte sizler de MHRS Gnl hata kodları nedir diye merak ediyor olabilirsiniz.

Bu içeriğimizde MHRS sisteminde karşılaşabileceğiniz sıklıkla ortaya çıkan hata kodlarına değindik. Bu hata kodları nedir ve ne şekilde bir çözüm üretilmesi gerekir gibi sorularınızın yanıtını içeriğimizde göreceksiniz.

E nabız şifresi nasıl oluşturulur

MHRS Gnl Hata Kodları Nelerdir

Mhrs gnl 1000 hatası alıyor iseniz sistemden kaynaklı oluşan bir arıza var demektir. Sistem düzenlenince güncel hali ile sizlere yansıtılır. Bu hatanın çözümü için bekleyebilir ya da uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Mhrs gnl 1004 hatası en sık karşılaşılan hata türüdür. Aşı ya da muayene randevusu alamadığınız anlamına gelir. Tarayıcıdan kaynaklı bir sorun olabilir. Bu nedenle chrome ya da Explorer gibi, IOS ya da Android işletim sistemi gibi farklı tarayıcı ve işletim sistemini kullanarak yeniden randevu almanız beklenir.

Mhrs gnl 1005 hatası alıyor iseniz randevuyu güncelleme yetkiniz yok anlamına gelir. Yani siz bir randevu aldıysanız, bu randevuyu iptal etmeden aynı birimden farklı bir randevu alamazsınız. Bu şekilde bir hata kodu ile karşılaşırsınız.

Mhrs gnl 1012 hatası alıyor iseniz, bu durum MHRS ağ sunucusundan kaynaklıdır. Sistem yoğunluğa bağlı olarak kilitlenmiş ve açılmıyor olabilir. Bir süre beklemeniz sonrasında randevu almanız tavsiye edilir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu