Otomobil

Chery Chance Nasıl Bir Araba Alınır mı

Fiyatta ucuz, donanımda yüksek sloganıyla yola çıkan Chery Chance nasıl bir araba? Gibi akıllarda birçok soru işareti oluşturdu. Genellikle arabaların fiyat performans istatistiklerinin doğrusal şekilde ilerlediğini göz önünde bulundurursak ilk başlarda bu modele fazla şans verilmedi. Fakat tıpkı ismi gibi kendi şansını yakalayan araba modellerinden birsi haline geldi.

Chery Nice nasıl araba kullananlara

Kullanıcıları tarafından sevilen ve tercih edilen bir araba olarak yükselişe geçti. 119 beygir motor gücü ile ortalama bir performans sağladığını söylemek mümkün. Özellikle fiyatı tarafından alıcılar tarafından yüksek oranda talep gören bir arabaya göre iç malzemesinin markanın diğer modelleri gibi kalite bakımından düşük olduğunu söylemek mümkün.

Chery Chance kaporta kısmındaki aksamlar için yedek parça bulmak neredeyse imkânsız. Bunun yanı sıra klima ve diğer iç mekanikler çalışırken arabanın fazla ses çıkardığı ve mekanizmaları çalıştırmakta zorlandığı söylenmekte. Fiyat performansın doğrusal şekilde ilerlediğini tekrar gözler önüne seren bir model.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu