Sağlık

Diş SGK Karşılıyor mu

Bu içeriğimizde sizlere diş sağlığı hususunda bilgiler vereceğiz. Bu sayede diş tedavisi hakkında her detayı öğrenebileceksiniz. Diş tedavisi belli başlı işlemlerden oluşmaz. Çok fazla tedavi yöntemi vardır. Diş çekme, dolgu, implant tedavisi, köprü yapma ve kaplama gibi protezlerin yapılması gibi çeşitli tedavi yöntemleri bulunur. Diş SGK karşılıyor mu diye soruyorsanız bütün bu tedavileri karşılayıp karşılamadığını merak ediyorsunuz. Diş tedavileri SGK tarafından karşılanır. Bunun için diş sağlığı merkezleri vardır. Ücretsiz tedavi sağlamak mümkün olmaktadır. SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde ya da sağlık kuruluşlarında SGK belli miktar karşılar. Aradaki ücret farkını kendiniz ödeme yaparsınız.

Gynomax SGK karşılıyor mu

Diş tedavisi güncel fiyatı yapılan işleme göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle 100 TL’den başlayarak 10.000 TL’ye varan tedavi masrafları çıkabilir. Bu genel aralık yapılmak istenen tedavi kapsamına göre değişir. SGK 2000 TL’ye kadar geri ödemeleri sağlar.

Diş tedavisi yeşil reçete mi kırmızı reçete mi diyorsanız, çok ağır ilaçlar olmamak kaydı ile beyaz reçete ile, tedavi sonrası ilaç tedavisine de hekim kontrolünde başlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu