Genel

İkizler Melek ve Şeytan Dövmeleri

İnsanın kendi bedeninin herhangi bir yerine dövme yaptırması tamamen bireysel olan bir tercihtir. Kişiler kendilerini dövme yaptırarak bir mesaj vermek isteyebilir. Kendilerini öyle daha iyi hissedebilirler. Bu tamamen onlara kalmış olan bir durumdur. Bu noktada da değişik dövme desenleri vardır. Bunlar arasında manevi yönü olan melek dövmeleri ve daha radikal olan şeytan dövmeleri de vardır. Şimdi bunlara detaylı olarak bakalım.

Kulağa Fısıldayan Şeytan Dövmesi

Son yıllarda en çok yaptırılan dövme türlerinden bir tanesi sağ ya da sol kulağın alt kısmına yapılan kulağa fısıldayan şeytan dövmesidir. Bu dövme aslında kişinin kendisine bir şeyleri unutmaması anlamında yapılan bir dövme biçimidir. Şeytanın kulağına şunu yap ya da şunu yapma biçiminde bir anlamı vardır.

Melek ve Şeytan Çizimleri

Melek çizimleri denilince ikizler melek dövmeleri ilk akla gelendir. Bunun yanı sıra standart olan melek dövmeleri de vardır. Benzer durum şeytan dövmeleri için de geçerlidir. Büyük olanları olduğu gibi daha minimal tarzda olanları da yok değildir.

Kolay Şeytan Çizimleri

Sol ve sağ kafanın yanında olan uzun kulaklar, şeytan ile özdeşleşen tırmık vari alet kolay şeytan çizimleri arasındadır.

Kolay Melek Dövmeleri

Başında hare olan, iki kanadı olan melek dövmeleri en kolayları arasındadır. Arkasında kanadı olan bebek yüzlü olan çizimler de kolay melek dövmeleri içinde yer alır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu