Sağlık

Cipralex Reçetesiz Alınır mı

Cipralex reçetesiz satılır mı, cipralex reçetesiz alınır mı ve cipralex reçeteli sorularına cevap arayacağız. Günümüz insanını en çok yoran şey; strestir. İnsanlar gündelik hayatlarında yaşadıkları aksaklık, gerginlik, öfke, üzüntü gibi duyguları kontrol edemediklerinde, bazı psikolojik rahatsızlıklara sebep olacak baskılanmalar yaşarlar. Bu duyguları kontrol edemediklerinde, duygu durum bozuklukları yaşamaya başlarlar ve bu durum onları anksiyete ve depresyona yatkın bir hale getirir. Çağımızın en büyük hastalıklarından biri malesef anksiyete ve depresyondur.

Tarlusal reçetesiz alınır mı

Cipralex psikiyatrislerin günlük yaşamda duygu durum bozukluğundan muzdarip hastalara verdiği bir antidepresan ilaçtır. İlacın içeriğinde vücuttaki Serotonini (mutluluk hormonunu) açığa çıkaran maddeler bulunmaktadır. Kişi Serotonin hormonu yükselmeye başladığında, kendini daha iyi ve daha mutlu hisseder.

Cipralex sadece ilgili hekimin yazdığı reçete ile satın alınabilir. İçeriğindeki maddelerden dolayı kişinin başka hastalıkları var ise; sadece doktor kontrolünde reçetelenip kullanılır. İlacın içindeki bazı kimyasal maddeler farklı hastalıkları olan insanlarda olası yan etkiler gösterebileceği için kesinlikle reçeteli şekilde satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu