Sağlık

Kiperin collagen kullananlar

Kiperin collagen kullananların internet sitelerine yaptıkları saçma yorumlar kafa karıştırmaktadır.

Şöyle ki;

Bu ürünü satın almayı düşünenler doğal olarak acaba benden önce bu ürünü kullananlar memnun kalmış mı diye yorumları okumak istiyor. İnternet sitelerindeki yorumlar ise ürün hakkında bilgi vermekten oldukça uzaktır.

Mesela Kiperin collagen kullananların çoğu kargo ve paketleme kalitesini puanlamış. Kargo firması iyiyse ürüne de iyi puan veriyorlar, kötü ise ürünü kötü puanlıyorlar.

Bazıları ise kolajen ne demek, ne işe yarar bilmeden, faydalı bir şeydir diye düşünerek Kiperin collagen satın almış ve ürün hakkında garip yorumlar yapıyorlar.

Örneğin satın aldığı Kiperin collagene kedisinin bile bayıldığını söyleyen var. O denli iyi bir şeymiş yani. Kedi maması mı bu kardeşim ?

Bir diğeri 5 günde faydasının görüldüğünü söylüyor. Dünyanın en iyi kolajenini satın alsanız bu kadar çabuk etki etmez. Zaten onun için bir aylık yetecek paketlerde satıyorlar ürünü. Bir kolajenin etkili olup olmadığını ancak bir ay civarı kullanınca anlarsınız. İnsanlar placebo üzerinden yorum yapıyorlar.

Bazıları ise Kiperin collagenin tadı üzerine yorum yapmış. Sanki pizza siparişi vermişler. Ürünün asıl faydasını unutup tadını yorumluyorlar.

Kısacası Kiperin collagen kullananların internet üzerinde yaptıkları saçma yorumları unutun. Bu makalede ürün hakkında kısa ve öz bilgi vereceğiz. Bunu dikkate alınız. Dilerseniz makale altında bulunan  yorum kısmına ürün hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Kiperin collagen kullananlar faydasını görürler mi ?

Kiperin collagen ürünü Kiperin isimli Türk firması tarafından Belçika’dan ithal edilen malzemelerle üretmektedir.

Ürünün helal sertifikası, FED onayı (gerekli değil ama yine de almışlar) ve birkaç tane daha sertifikası bulunmaktadır. Ürünün merdivenaltı bir ürün olmadığını söylemek mümkündür.

Bunula birlikte kalite sıralamasında ön sıralarda yer alan bir ürün değildir. Piyasada bundan daha etkili olan kolajenler vardır. Ama malum bütçe meselesi herkesin derdi. Fiyat performans etkisi düşünülerek bu orta kaliteli ürün tercih edilebilir.

Kiperin collagen ürünü içerisinde tip 1 ve tip 3 kolajen bulunmaktadır. Bu kolajen türleri cilde iyi gelen türlerdir. Ciltteki kırışıklık ve sarkmalara iyi gelir. Eklem ağrılarına tip 2 kolajn iyi gelmektedir. Dolayısıyla Kiperin collagenin eklem ağrılarına ve kaslara bir etkisi olmayacaktır.

Kiperin collagen 500 gramlık kutular ile toz halinde satılmakta olup günde 10 gram kullanılması gerekmektedir. Dolayısıyla 350 TL’ye satılan bir kutu toz kolajen yaklaşık 50 gün yetmektedir. Kutunun içerisinde 10 gramı ayarlayabilmek için ölçü bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu