Sağlık

Siberian wellness kolajen kullananlar

Siberian wellness kolajen kullananlar ürünün tadının acı olmasında hemfikir olmuş durumda. Ürünle ilgili konuşulmaması gereken şey elbette bu olmamalıdır.

Eğer bir ürün size gereken faydayı sağlıyorsa tadının acılığı sorun olmamalıdır. Bununla birlikte Siberian wellness kolajen ürünü ile ilgili olarak akla takılan sorular biraz can sıkıcıdır.

Ürünlerin marka kalitesini sorgularken firmanın kökeni, ürünün içeriği ve şeffaflık gibi konular önemlidir. Siberian wellness kolajen Rusya’nın Novosibirsk şehrinde kurulan bir şirketin ürünü. Ürünler genellikle Rusya ile eskiden Rusya’ya bağlı ülkeler, Rusya hinterlandı ülkeler ve Türkiye, Meksika gibi orta kalite ürünlerin de piyasaya satılabildiği ülkelerde satılmaktadır.

Siberian wellness kolajen ürününde hangi tip kolajen bulunduğu ve detaylar belirtilmemiş. Ayrıca bitkiler de var ama acaba hangi bitkiler var ? Bu yönüyle ürün bize pek güven vermedi.

Satış sistemi olarak saadet zinciri tarzı bir sistem kullanılıyor, bu da hoşumuza gitmedi.

Ürünün tek artısı fiyatının ucuz olması ve fiyat/performans değerlendirmesi itibariyle “uygun fiyatlı” bir ürün olarak takdim edilmesidir. Ürünün ucuz olduğu konusunda hem fikiriz ama acaba faydası var mı ?

Ürünü kullananlar ürünün tadının acı olduğundan ve cilde zarar verdiğinden dem vurmuşlar ama ürünün faydalı olduğuna dair ciddi yorumlara rastlayamadık.

Tamam fiyat olarak Doppelherz gibi markalardan ucuz ama kalite ve faydalı olma yönüyle şüpheler barındıran bir ürün.

Siberian wellness kolajen kullananlar yorumlarını alt kısmında belirtirlerse ürünü kullanacak olanlara ışık tucacaktır.

Ayrıca bakınız. Doppelherz kollagen 11.000 plus kullananlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu