Sağlık

Suda collagen 90 tablet kullananlar yorumları

Sağlığa faydalı olması nedeniyle kolajen takviyesi ürünlerin tüketimi yıldan yıla artmaktadır. Eskiden bu konuda sadece ithal ürünler piyasadaydı ve uçuk fiyatlar isteniyordu. Yerli firmaların da piyasaya girmesiyle orta halli kesimde de kolajen satın alma alışkanlığı oluşmuştur.

Suda collagen 90 tablet kullananların internette yer alan yorumları tutarlı değil, bazısı fake yorum, bazısı sadece kargo hizmetini yorumlamış. Bu sebeple ürünü bilinçli kullanmak isteyenler için ürün hakkında temel fakat önemli bilgiler vermek istiyoruz.

Suda collagen markasının sıvı, tablet ve toz kolajen ürünleri bulunmakta olup bunların birine üstünlüğü yoktur. Sadece kullanım tercihi nedeniyle farklı üretilmiştir.

Ülkemizde Suda collagen 90 tablet kullananlar ve genellikle tablet kullanmanın daha kolay olması ve 90 tablet fiyatının biraz daha uyguna gelmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

Suda collagen 90 tablet içeriğinde vücudun en fazla ihtiyaç duyduğu kolajen tipleri olan 1,2 ve 3 tip kolajen bulunmaktadır. Tip 1 ve tip 3 deri üzerinde daha etkiliyken tip 2 kolajen eklem ve bağ dokular üzerinde etkilidir.

Dolayısıyla Suda collagen 90 tablet  hem cilt kırışmasına, hem de  diz ağrıları ve sebepsiz eklem ağrılarına iyi gelen bir üründür.

Suda collagen 90 tablet içerisinde, kolajen ile sinerjik çalışan ve yararlarını destekleyen c vitamini, biotin, çinko hyaluronik asit bulunmaktadır. Bu maddeler kolajenin ciltteki etkisini artırarak cildi genç ve kırışıksız göstermektedir.

Suda collagen 90 tablette sindirim sistemine iyi gelen lactobacillus acidophilus mikroorganizmasından da bulunmaktadır. Bu prebiyotik bir madde olup orta yaş sonrasında yaygın görülen şişkinlik, gaz ve değişik bağırsak sorunlarına iyi gelmektedir.

Suda collagen 90 tablet kullananların bir kısmı üründen memnun, bir kısmı ise ürün hakkında tam karar verememiş durumdadır. Ürün hakkında fazla bir şikayet yoktur. Ürünün sivilce yaptığı, bağırsak sorunlarına yol açtığı gibi şikayetler varsa da kullanıcıların %90’ın da bu tür şikayetler olmamaktadır.

Ayrıca bakınız. Suda Collagen ne kadar süre kullanılmalı ?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu