Sağlık

Suda Collagen ne kadar süre kullanılmalı ?

İnsanlar şikayetleri için kolajen kullanıyorlar, kısa sürede etki etmez ise bunun faydası yok diye bırakıyorlar. Bu makalede ülkemizde çok satan kolajen markalarından biri olan Suda Collagen ne kadar süre kullanılmalı, ne kadar sürede etki eder, ne zaman bırakılmalı gibi sorulara yanıt verilecektir.

Suda Collagen ne kadar süre kullanılmalı ?

Suda Collagen’in yeterli etkiyi göstermesi için yaklaşık 4 hafta kesintisiz kullanılması gerekmektedir. Bu ürünü 4 haftadan önce bırakan kişiler ürünün fayda edip etmeyeceğini anlayamazlar.

Sadece 4 hafta kullanmak da yeterli olmayacaktır. Çünkü siz ürün etki etmeye henüz yeni başlamışken ürünü kesiyorsunuz.

Bu üründen tam olarak istifade edebilmek için ara vermeden 2-3 ay zarfında kullanmak gerekmektedir. Eğer bu kadar süre kullanırsanız az veya çok ürünün faydasını göreceksiniz.

Bu ürünün maksimum kullanılması gereken süre konusunda bir sınırlama yoktur. Çünkü yaş ilerledikten sonra kolajen ihtiyacı yoktur. Ömür boyu kullanılabilir.

Bununla birlikte herhangi bir takviye ürünün uzun süre kullanılması istenmeyen bazı sağlık sorunlarını beraberinde getirebilmektedir. Bu sebeple Suda Collagen ürününü 3 ay kullandıktan sonra ara verip başka bir ürün kullanmak veya istenilen neticeyi aldıktan sonra şikayetler tekrarlayana kadar ara verilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu