Sağlık

Voonka kolajen ne zaman içilir ?

Voonka kolajenin faydasını fazlasıyla görmek ve yan etkilerini azaltmak için ne zaman içilir, bunu iyi bilmeniz gerekmektedir.

Bazıları satın aldığı ürünün yeterince faydasını göremediğini söylüyor, bazıları Voonka kolajenin mide ağrısı yaptığını veya bağırsak faaliyetlerini bozduğunu söylüyor. Bu kullanıcılardan bazıları Voonka kolajeni yanlış zamanda veya yanlış biçimde kullandığı için bu tür sorunlar yaşamaktadır.

Bilindiği üzere aç iken emilim iyi olur ve bu yüzden bazı ilaç ve gıda takviyelerinin aç alınması önerilir. Bu sebeple sabah kahvaltıdan önce kolajen kullananlar vardır. Fakat bu kişiler yanlış yapıyorlar çünkü aç karnına kolajen alıp daha sonra hareket edince ürün sindirim sistemini etkiliyor ve mide bulantısı, mide ağrısı ve çeşitli bağırsak şikayetleri yaşıyor.

Kolajeni yemeğin hemen ardından alırsanız da faydası az olur. Kolajen kullanımının makbul saati yemeği yedikten bir iki saat sonradır. Fakat hangi yemekten sonra alınacak ?

Kolajeni bizler ne için alıyoruz, vücudun yenilenmesi için değil mi ?

Vücudun yenilenmesi ve bu konudaki hormonların salgılanması gece saatlerinde olmaktadır. Bu sebeple Voonka kolajeni içmenin en uygun zamanı akşam yemeğini yedikten bir-iki saat sonrasıdır. Yatmadan biraz önce içseniz de olur.

Ayrıca Voonka kolajeni düzenli olarak her gün belirlenen miktarda kullanırsanız yeterli faydayı görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu