Sağlık

MHRS cep telefonu doğrulama olmuyor

Bazı kişiler MHRS cep telefonu doğrulama olmuyor diye şikayet ediyorlar. Peki bunun sebebi nedir, cep telefonunu doğrulamak için ne yapmak gerekir.

Bazen hata kendimizde olur da suçu karşı tarafta ararız ya ! MHRS sisteminden cep telefonunuzu doğrulama yapamadıysanız genellikle hata sizdedir.

Genelde bu hatanın sebebi MHRS’ye kaydolurken cep telefonu ile kaydolunmaması veya iletişim bilgileri kısmında yazan cep telefon numarasının güncel cep telefon numarası olmaması olmaktadır.

Kaydolurken cep telefonu yazmadıysanız elbette cep telefonu doğrulaması olmayacaktır. Bunun Çözümü MHRS hesabınıza girdikten sonra Hesap/Hesap Bilgilerim/İletişim bilgileri yolunu izleyerek cep telefonu yazan yere kadar gelmektir.

Eğer cep telefonu yazan yer boş veya yanlış bir cep telefonu yazıyorsa doğrusu ile değiştiriyoruz. Cep telefonumuza doğrulama gelecek, böylece doğrulamayı yapıyoruz.

Bazıları cep telefonu olmadan MHRS’ye girilmeyeceğini zannetmektedirler. MHRS’ye cep telefonu olmadan da girilmektedir. MHRS girmiş olduğunuz bilgiler sistemdeki bilgilerle uyuşmamaktadır başlıklı yazıda MHRS’ye giriş yöntemlerinden bahsedilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu