Sağlık

MHRS telefon numaramı başkası kullanıyor

MHRS telefon numaramı başkası kullanıyor bu sebeple ben MHRS’ye kendi telefon numaram ile kaydolamıyorum diye şikayet edenler bulunmaktadır.

Bu sorun MHRS’nin kanayan ve çözümü zor meselelerinden birisidir. Çünkü insanlar beyan usulü ile cep telefon numarasını MHRS’ye kaydetmektedirler ve telefona doğrulama kodu gelince telefon kaydolmaktadır.

Şimdi eğer sizin cep telefonu numaranızı eskiden kullanan biri zamanında bu numarayla MHRS’ye kayıt yaptırdıysa aynı numarayla siz kayıt yaptıramazsınız. Sizin de başka bir telefon numarası kullanmanız gerekir.

Diyelim ki bu durumu düzeltmek istiyorsunuz, o halde biraz zorlanacaksınız. Çünkü telefon numaranızı kimin kullandığını bilmiyorsunuz.

Bu durumu düzeltmek için o kişi randevu aldığı vakit sizi 182’den aradıkları zaman her seferinde randevuyu iptal edin. Sizin telefonunuzu kullanan kişi bu durumdan sıkıntıya girip belki MHRS’de kayıtlı telefon numarasını değiştirecek, siz de kendi telefonunuzu kaydetme imkanına sahip olacaksınız.

Diyelim ki bu mümkün olmadı, en mantıklı çare üzerinize yeni bir telefon hattı çıkartıp bu numarayı MHRS’ye kaydetmeniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu