Sağlık

MHRS gnl 1004 hatası

MHRS gnl 1004 hatası ile karşılaşan epey insanlar ve çoğu bu hatayı niye aldığını bilmemektedir. Bu makalede MHRS gnl 1004 hatasını neden aldığınızın muhtemel sebebi ve bu konudaki çözüm önerileri yer alacaktır.

İnsanların kafasını karıştıran husus gnl 1004 kodudur. Bu koddaki gnl harfleri ve 1004 rakamının neyi ifade ettiğini bir çok kişi merak etmekte ve şu soruyu sormaktadırlar:

“Bize MHRS gnl 1004 hatası veriyorsun ama biz bu kodların ne anlama geldiğini nereden bileceğiz?”

İnsanlar bu soruyu sormakta haklıdırlar. MHRS sisteminde bizim incelediğimiz kadarıyla MHRS hata kodlarının ne anlama geldiğini açıklayan bir kısım yoktur. O halde insanlara sorunu neden direk açıklamıyorlar da kod veriyorlar ?

MHRS gnl 1004 hatası nedir ?

Deneyimlerimiz göre MHRS gnl 1004 hatasındaki gnl harfleri Genel kelimesinin kısaltılmışıdır. 1004 hatası ise randevu işlemi başarılı olmadığında karşımıza çıkmaktadır.

Örneğin siz bir randevu saatini görüntülediniz ve seçtiniz. Aynı anda başka biri de aynı saat için randevu oluşturmaya kalktı ve sizden çeyrek saniye erken davrandı ise sizin işleminiz boşa çıkmakta ve size MHRS gnl 1004 hatası gösterilmektedir.

Randevu oluşturmada başarılı olamamanızın başka sebepleri de olabilir. Randevu oluşturmaya çalıştığını o an içinde MHRS sunucuları çok yoğun olabilir veya sizin internetiniz o an için kesinti yaşamış olabilir.

Tarayıcınızdaki işlem engelleyici çerezler de MHRS gnl 1004 hatasına yol açmış olabilir.

Bunun çözümü randevu oluşturmak için yeniden teşebbüste bulunmaktır. Saat 24:00 ve 16:00 da randevu alma şansınız artmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu