Sağlık

10 yıldır lustral kullanıyorum

Adım Sakine, soyadım ise sizi ilgilendirmez. 10 yıldır lustral kullanıyorum, daha ne kadar kullanacağım bilemiyorum. Ota, moka kaygı duyuyorum o sebeple kullanıyorum bu hapı. Bazen de kafada ayarsızlık oluyor, duygu durum bozukluğu denilen bir hal yaşıyorum.

Lustral bir mutluluk hapı değil. Öyle mucize falan beklemeyin. Eğer öyle olsaydı herkes kullanırdı. Ben hapı içince mutlu olmuyorum şahsen. Öyleyse ne diye kullanıyorsun diye sorarsanız, doktor yazdı kullanıyorum işte.

Kısmen faydasını da görüyorum. Mutlu olamasam da kaygı azalması yaptığı için hayatımdan biraz daha memnun olmamı sağlıyor. Aslında hayatımdan hiç de memnun değilim. Kocişimle 2 ay evli kaldıktan sonra “sen delisin, senden karı olmaz” diyerekten tekmeyi vurdu bana.

Evlenene kadar düşük gelirli de olsa bir işim vardı. Evlenince koca parası yiyecektim ama boşanınca eski işime de dönemedim, ailemin yanında sığıntı oldum.

Geçim olayı bende sıkıntı. Ailemle anlaşamadığım için oradan buraya sürüklendim. Bir işte tutunamadım. Zaman zaman para için türlü yollara başvurduğum doğrudur.

Devlet yardımları ile idare etmeye çalışıyorum. Boşandıktan birkaç ay sonra Lustral’e başladım o gün bugün tam 10 yıldır lustral kullanıyorum. Sevdiğim bir ilaç olmamakla birlikte artık bırakabilirsin diyen bir doktor karşıma çıkmadığı için sürekli kullanıyorum.

Zaman zaman ara verdiğim oluyor. Kafadaki tilkiler sirayet edince gene başlıyorum. Aslında deli değilim ama mantıksızlık düzeyinde kaygılıyım. Ayrıca berbat ötesi bir hayatım var.

Bu ilacın 10 yıldır kullanıyorum, daha ne kadar kullanacağım bilemiyorum. Can sıkıcı düzeyde bir yan etkisi yok, insanı zombi gibi yaşatması dışında. Bir de hep yorgunum. İlacı bırakıyorum gene yorgunum.

Ölmediğim için yaşıyorum denilebilir. Hayattan bir şey anlamıyorum. Gariptir ki intihar edesim de yok. Biraz mallık oluyor yan etki olarak.

Not: Bu hikaye hayal mahsulü olup anksiyete.net sitesinden Lustral hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu