Sağlık

Siberian Wellness zayıflama ürünleri kullananlar

Siberian Wellness zayıflama ürünleri kullananlar yorumlarını bu sayfada paylaşsınlar lütfen. Arkadaşlar, intenette Siberian Wellness zayıflama ürünleri kullananlar şeklinde videolar görüyorsunuz ya, onlar tamamen kurgudur.

Bazı kişilere para vererek o videoları çekmektedirler. Ekşi sözlük veya bazı bilindik sitelere yapılan yorumlar da öyledir.

Siberian Wellness zayıflama ürünleri kullananlar memnun mu ?

Zayıflama uğruna çeşitli riskleri alabildiğimiz bir dönemdeyiz. Firmalar da insanların bu zayıflama hırsını paraya çevirmek üzere bir takım ürünler geliştirmektedirler.

Siberian Wellness firmasının piyasadaki diğer sağlık-zayıflama-güzellik sektöründeki firmalarından farkı size zayıflama ürünü satmak isteyenlerin aşırı ısrarıdır.

Bilindik firmalar reklam vererek ürünlerini tanıtırlar ve isteyen alır. Siberian Wellness firması ise saadet zinciri tarzı bir satış yöntemi benimsemiştir.

Şöyle ki;

İş bulmak, para kazanmak isteyenleri danışman, ayrıcalıklı müşteri, business leader vs sıfatlarla işe alıyor ve bunlara ürünlerini parayla satıyor.

Diyelim ki ürünün değeri ancak 50 TL eder, bu ürünü ayrıcalıklı müşteriye 100 TL’ye satıyor ve bu ürünü başkalarına 150 TL’ye satarsa belli bir prim vadediyor.

Ürünün vitrin fiyatı 150 TL olduğu için ayrıcalıklı müşteri bunu 100 TL’ye almakta mahzur görmüyor. Daha sonra eşe, dosta satarak kar etmeye çalışıyor. Eğer hırs yapıp çok ürün satın almış ise satarken daha agresif oluyor ve yalanlara da başvurabiliyor.

Bu nedenle Siberian Wellness zayıflama ürünleri satan kişilerin sözlerini iyi irdelemek gerekmektedir.

Siberian Wellness zayıflama ürünleri işe yarıyor mu ?

Siberian Wellness zayıflama ürünlerinin zayıflatma esası bağırsak ve idrar yollarınızı hızlı çalıştırmak üzeredir. İçinde idrar söktürücü bitkiler ve sinameki gibi bağırsak hızlandıran bitkiler bulunmaktadır.

Bu sebeple Siberian Wellness zayıflama ürünlerini kullandıktan sonra tuvalete sık gittiğiniz için mecburen zayıflıyorsunuz.

Bu zayıflama modeli çok sağlıklı bir zayıflama modeli olmamakla birlikte neticede kilo verdiriyor. Eğer bol su içip biraz da spor yaparsanız hakikaten de kilo verebiliyorsunuz.

Bununla birlikte bir süre sonra vücudunuz Siberian Wellness zayıflama ürünleri içeriğine alışıyor ve zayıflamanız yavaşlıyor. Eğer ürünleri kullanmayı bırakırsanız rahatlıkla eski kilolarınızı alabiliyorsunuz.

Siberian Wellness zayıflama ürünleri kullanıp mide ağrısı, mide bulantısı çekenler var. İshal şikayeti daha yaygın. Karaciğeri ve böbreği biraz yorduğu kesin. Bu sebeple uzun süreli kullanmayı tavsiye etmiyoruz.

Yüksek doz kullanılması halinde ise daha ciddi zararları olabilir. Bu anlatılanlar ışığında Siberian Wellness zayıflama ürünlerini kullananların yorumlarını bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu